| Amelia05 a întrebat:

Cine a citit romanul "Neamul Soimarestilor" help me please...am nevoie da caracterizarea personajului Magda.

1 răspuns:
| Teooooooo a răspuns:

Pisi, esti cam inculta. Achizitioneaza-ti un abecedar daca nu stii sa citesti si da-i drumul. Daca ai terminat cartea si ai inteles ceva din ea, caracterizeaz-o pe Magda natural, cum vorbesti tu in general (, dar fara ca, y, sh, ts, tz etc., sau fai and stuff). Avem nevoie de oameni in tara asta, nu de muste!