| mEr a întrebat:

Cine a descoperit lizozomii? Puteti sa dati cateva detalii (adica numa, an, premiul pe care l-a obtinut)?

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Lizozomii au fost descoperiti in perioada 1949-1955 de Christian Rene
de Duve (1917-), P. Baudhuin, H. Beaufay si Alex Benjamin Novikoff
(1913-1987)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici nu se fac teme de școală!
Pa, pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Legi, marita-te cu mine, nu mai sta pe ganduri.

| mEr explică:

Legiuitoarea, am vrut sa vad cine a descoperit lizozomii, cu toate ca este pentru tema mea, dar am intrebat pentru ca nu am gasit... straight face

| Legiuitoarea a răspuns (pentru mEr):

Bună.
Au dispărut bibliotecile sau lenea este prea mare că să te deplasezi?
Învață să studiezi, să citești nu să cerșești răspunsuri pentru școală!
Pa, pa.