| SRB a întrebat:

Cine este golgheterul Ligi 1 de fotbal pana in momentul de fata?(etapa 33)

Răspuns Câştigător
| charlie the alien a răspuns:

Andrei Cristea(Dinamo)-16 goluri

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dinamovistul Andrei Cristea cu 16 goluri. Kapetanos e pe locul 2 cu 15. Cred ca titlul de golgheter este deja acontat de Cristea. Il si merita. E un jucator desavarsit. Cu tot respectul pentru Kapetanos ( sunt stelist ) nu are tehnicitatea primului. E adevarat ca au si un loc oarecum diferit pe teren si alte roluri. Din pacate la Steaua nu a prea avut o echipa buna pe langa el. Kapetanos este un fel de Victoras Iacob. Foarte serios si implicat in joc dar mai mult jucator de fotbal decat fotbalist. Andrei Cristea este fotbalist.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Andrei Cristea - 16 goluri.

| Sconcsiş a răspuns:

Andrei Cristea - Dinamo - 16 goluri

| matt25 a răspuns:

Andrei Cristea

| vasile_1007 a răspuns:

Andrei Cristea(FC Dinamo Bucuresti)