| bananuskin a întrebat:

Cine este la Academia de studii economice, la management? Imi puteti spune cum este? :*

4 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Problema e ce faci dupa aia. eu zic sa lasi economicele ca e plin de astfel de absolventi intra pe go.ise.ro si ia-ti o meserie care sa o studiezi la facultate

| bananuskin explică (pentru taviyamato):

Adica? Nu inteleg.

| ByaNca26 a răspuns:

Buna. eu nu studiez acolo dar verisoara mea da. ce pot sa-ti zic?!? este ca oricare academie. se face carte nu gluma. cam atat este tot ce-ti pot spune. a si studentii au un comportament civilizat ca 85% dintre ei. cam atat sper ca te-am ajutat.

| bananuskin explică:

Dar matematica este grea la management, stie cineva?