| popsorin a întrebat:

Cine imi poate spune niste licee cu profil mate-info, info intensiv cu media de admitere 8(poate si mai mica)!

Răspuns Câştigător
| MarishB a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/institutii/county_id/10/discipline_id/20/page/3 - Aici sunt toate liceele din Bucuresti cu media de admitere sub 8 (profil mate-info)

2 răspunsuri:
| MarishB a răspuns:

Din ce judet esti? Degeaba iti spun licee din Arad care au profil de mate-info cu media de admitere sub 8 daca tu esti din Constanta.

| popsorin explică (pentru MarishB):

Bucuresti

| MarishB a răspuns (pentru popsorin):

Http://www.admitereliceu.ro/institutii/county_id/10/discipline_id/20/page/3 - Aici sunt toate liceele din Bucuresti cu media de admitere sub 8 (profil mate-info)