| Puf a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine sa fac conexiunea intre cartea Maitreyi de Mircea Eliade si film? Va rog frumos. Multumesc

2 răspunsuri:
| Puf explică:

Nu stiam ca la geografie iti da de citit carti din literatura romana:d
si spre curiozitatea ta sa stii ca e foarte interesanta si foarte buna cartea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine tea pus sa citesti profa de geografie sau tu? si pe mine m-a pus sa citesc
da nu citesc mie imi place cartea twilight si altele de genu