| ana0808 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? unde as putea gasi cele 10 variante elaborate de minister pentru bacalaureat 2012 biologie anatomie...nu le gasesc deloc,dar am auzit ca sunt pe net, dar unde? miniterul stie

2 răspunsuri:
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Aici gasesti subiectul model... in rest nu stiu de altele. Vezi pe Edu.ro daca e ceva. Succes! Si eu tot din anatomie dau.

| ana0808 explică (pentru LoveUbutUdontCare):

Multumesc,dar un coleg a gasit la mate cele 10 varinate, dar la biologie nu le gasesc deloc happy..mult succes si tie