| PinkPanther a întrebat:

Cine poate sa imi recomande niste cursuri de programator web 1 si 2 in bucuresti, ma intereseaza o firma serioasa care tine aceste cursuri. ma intereseaza cel mai mult parerea persoanelor care au umrmat un curs la firma respectiva si poate sa isi spuna parerea din exeprietena nu din auzite

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cursurile astea sunt foarte scumpe. Citește cărți despre așa ceva singură și învață singură, că la acele cursuri oricum sunt cam frecție la picior de lemn, dacă nu înveți tu singură. După ce ai învățat singură, îți pui problema, cine ține acele cursuri, pentru hârtia atestat, că ai urmat cursul respectiv. Este, de fapt, altă ordine, de realizare.

| MMihai a răspuns:

Cursurile astea sunt foarte scumpe. Citește cărți despre așa ceva singură și învață singură, că acele cursuri oricum, sunt cam frecție la picior de lemn, dacă nu înveți tu singură. După ce ai învățat singură, îți pui problema, cine ține acele cursuri, pentru hârtia atestat, că ai urmat cursul respectiv. Este, de fapt, altă ordine, de realizare.

| Leandro a răspuns:

Poti sa incepi cu invatarea HTML-ului, limbajul web de baza. Apoi, poti sa incerci sa-ti faci un website free, cu www.ucoz.ro si sa inveti practic dezvoltarea web, folosind un sistem de tipul asta. Multa Bafta!