| stefaniadorianac a întrebat:

Contestatie la BAC! Cine a mai facut? Am auzit ca daca punctajul cel nou nu este peste sau sub cel vechi cu cel putin 50 de sutimi, nu se modifica nota.Este adevarat? Sau se modifica orice-ar fi nota?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CristinaAlexa22 a răspuns:

Da, este adevarat, aceste sunt regulile, nu se modifica daca nu este o nota diferita cu cel putin 50 de sutimi de nota initiala!
Mult succes!

2 răspunsuri:
| ElenaABC a răspuns:

Ba nu este adevarat.
Asa era la evaluarile nationale, dar la bac sunt importante si 10 sutimi.

| Stegaroiu_Georgian_1991 a răspuns:

Trebuie sa fie 50 de sutimi altfel nu se modifica