| G0AHEAD a întrebat:

Credeti ca va da la simularea de la limba romana "Moara cu noroc" sau stiti altceva?

7 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Întreab-o pe femeia de serviciu, de obicei ea ghicește de fiecare dată, crede-mă, spun din propria experiență.

| katalyn27 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

@cioran are dreptatewinking sigur femeia de servici stie laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cred ca se va da "Harap-alb"de Ion Creanga.

| Xenya a răspuns:

Nimeni nu stie ce o sa se dea.De unde scoti asemenea lucruri?

| angus35 a răspuns:

Cred ca va da poezie la simularea de la limba romana.Anul trecut cand am dat bacul a dat poezie la simulare.Bafta!

| nikname a răspuns:

Din cate stiu eu testele pentru simulari sunt facute de catre profesori fiecarei scoli, asa ca orice poate pica.

| RuxandraV a răspuns:

Simularea la bac? Orice e posibil. happy