| calubalan a întrebat:

Criza ne duce la al treilea război mondial? Se repeta povestea din 1929? http://twurl.nl/suh0tu

3 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

Sa speram

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie. putem doar sa ne dam cu presupusul. mi-ar place sa cred ca al treilea razboi e totusi economic, din care va iesi castigatoare china. dar profetiile spun ceva de razboi armat in care se vor folosi arme atomice, bacteriologice, climaterice.Doamne fereste, sa nu se intample. ca va fi vai de omenirea aceasta, cand s-or pune iresponsabilii pe distrus.

| Sn00pY a răspuns:

Si vanga si nosrtradamus a prezis un razboi cu bombe chimice
asta fiind prezis pentru data de 8 octombrie