| anonim_4396 a întrebat:

Simt ca cel de al treilea razboi mondial este extrem de aproape.Cred ca numai in asa fel vom scapa de tot ce se intampla acum cu aceasta criza modiala.

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

O sa-si dea iar curva de moarte intilniri amoroase cu o multime de oameni.Cui ii pasa daca o s-o intilneasca sau nu cind pina si pamintului i s-a facut sete de singe? Mai mor oameni pe ici pe colo dar moartea vrea sa bea sa se imbete cu singe pentru ca a suferit pe arsita 65 de ani.Iesiti in intimpinarea ei atit cei credinciosi cit si atei.Nu exista frica pentru ca celor credinciosi li s-a promis invierea iar ateii sint de neatins, in inteligenta lor, de superstitii.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Si ai citit in urina sau ti-ai dat in bobi?

| ndc a răspuns:

O *intrebare* geniala, nu credeti?

| 19marian60 a răspuns:

Galamaz,cred catrebuia sa simti prima data ca nu vei scapa!

| evostyle7 a răspuns:

Vom scapa? I-auzi...

| raduciornei a răspuns:

Criza mondiala e un joc de culise. Daca eu fac paine - spre exemplu - si tie ti-e foame, atunci o cumperi. Nu vorbim aici de mofturi, de luxuri si de alte fanfaroneli. Comertul de baza care-ti intretine viata functioneaza. Ai sa ma intrebi de unde bani sa cumperi painea daca nu ai de lucru - aici intervine "socialul" pe care alesii nostri trebuie' sa-l mai "lucreze"... Criza este o gaselnita a unor banditi pentru a-si acoperi ori incompetenta ori hotia - si asta la nivel mondial. Nu am studii economice, dar mimetismul asta care apare ori de cate ori se-ntampla ceva in america ma scarbeste total...