| Musat_Andrei_1998 a întrebat:

Cu cat credeti ca se va intra anul acesta la liceul I.L.Caragiale Bucuresti?!?! Cine ar vrea sa mearga acolo?

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/......-bucuresti -ai toate mediile acolo
Baftă!

| Musat_Andrei_1998 explică (pentru misterioaѕa):

De site-ul asta stiam, dar vroiam sa vad asa daca sunt copii care isi doresc Caragiale...

| misterioaѕa a răspuns (pentru Musat_Andrei_1998):

Păi prima ta întrebare a fost :"Cu cat credeti ca se va intra anul acesta la liceul I.L.Caragiale Bucuresti?!?!", de aceea ţi-am răspuns cu acel site.
Dacă eram din Bucureşti îmi dădeam şi cu părerea, da cum nu sunt.