| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Cu cat sa intrat in 2012 Liceul Nicolae Iorga din Valeni de Munte -Prahova?

7 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Salut! Informatiile de care o sa ai nevoie le vei gasi intr-o brosura, care se da la sfarsitul clasei a 8-a. Acea brosura contine informatii despre toate liceele din judetul tau Prahova, despre licee si media de admitere a acestora.
O seara buna si sanatate!

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Exilee):

Da stiu de acea „ brosura ", dar eu vroiam sa stiu cu cat sa intrat anul trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de profilul la care vrei sa te duci, la mate info sunt cele mai mari medii, la stiinte sociale cele mai mici.

Ionut, un amic a intrqat cu 9, 30 si ceva deci.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru anonim_4396):

Stiu si tocmai la Mate-Info sunt curios.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

La mate info daca stiu bine ultima medie a fost 8, 89 dar nu stiu daca asta a fost la prima clasa de mate info sau la a doua.

| TURCUL0001 a răspuns:

8.02

| ionutzwk a răspuns:

Cea mai are medie anul trecut a fost 9.20.