| PsyhoChild a întrebat:

Cand credeti ca vor reveni listele cu repartizarea candidatilor la licee 2018 pe edu? Sunt doar pana in 2017, iar listele nu mai sunt accesibile deoarece le-au scos din nu stiu ce motive

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza intrării în vigoare a legii UE privind protecția datelor cu caracter personal, rezultatele cu repartizarea au fost disponibile doar o săptămână, cu toate că pe site-ul dedicat Bacalaureatului încă sunt disponibile.