| max18 a întrebat:

Cum aflu rezultatul final de la probele lingvistice, s-au afisat pe categorii...intelegerea textului audio, vorbit etc. un raspuns urget!

2 răspunsuri:
| klaudya13 a răspuns:

Pe fiecare categorie in parte ai luat un calificativ, acum depinde de liceu cum face lista. du-te la liceu si vezi lista cu rezultatele. nu se face o medie a calificativelor, sunt 3 sau patru calificative separate. Dar nu te agita, acolo oricum ei, competentele astea nu sunt grele si trece toata lumea, ai grija la scris. multa bafta!

| max18 explică (pentru klaudya13):

Oricum am luat dar voiam sa stiu pentru mine care este calificativul final...per totalwinking