| ihacoswhy a întrebat:

Cum e la liceul Traian Constanta? Nu stiu la ce liceu sa merg dar parintii imi spun sa intru la acelasi liceu cu frate-miu care e pe mate-info dar mie nu-mi place nici matematica nici romana si totusi ma descurc la ambele. Dar nu vreau sa stau sa invat toata ziua.

1 răspuns:
| PinkPanther001 a răspuns:

Liceul Traian este unul dintre cele mai bune licee din Constanta, dar pe mine nu m-a atras deloc chiar daca aveam medie.In schimb am ales sa merg la Colegiul National Mihai Eminescu pe profil stiinte ale naturi.La inceput mi a fost greu, dar m-am obisnuit, am un program lejer.Decizia e a ta, multi elevi isi doresc sa intre la Traian, dar nu au medie, deci ai putea sa profiti de situatie.