| lyTTTT a întrebat:

Cum e treaba cu facultatea la fara frecventa? face cineva? cum e? big grin

3 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Mergi la pregatire, o data pe semestru, timp de doua saptamani si sustii examenele.
E mai greu, pentru ca trebuie sa te documentezi singura.

| cristi20ilie a răspuns:

Nu te-as recomanda sa faci facultate la FF, e ca si cum nu ai face deloc...te duci doar la examene, nu ai tangenta zilnica cu ce se preda si daca nu esti in contact cu materiile ce scop mai are? Doar sa iei o diploma la final? Sau nu vrei sa profesezi in domeniul in care vei absolvi?

| lyTTTT explică (pentru cristi20ilie):

Pai in ziua de azi asta e tot ce contezaa, diploma. si-as vrea sa muncesc, nu sa stau pe capul parintilor mei. si asa as face 2 in 1... as absolvi o facultate si as avea si banii mei proprii thinking