| noname_4063 a întrebat:

Cum fac sa invat italiana rapid?

7 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Cumpara un dictionar.
Intra pe diferite site-uri cu limba italiana
Si spor la invatat!

| missouri a răspuns:

Poti sa iti cumperi un dictionar, mai de graba un ghid de conversatie roman-italian.
Oricum, te chinui degeaba.Pana nu ajungi in Italia si ii auzi pe cei de acolo vorbind, nu poti invata. Daca inveti mecanic, nu rezolvi nimic.
Bafta!happy

| missouri a răspuns:

Ce maa?

mi-ati dat stupid pentru. ca am dat un raspuns...normaal? ce am zis stupid? mersi care a raspuns sa te duci la produs, are amuzant?! eu ce d r a c u am stupid?

scuzati.happy. laughing

| SADAS a răspuns:

Www.livemocha.com eu am invatat italiana intr-o luna, prinzi usor de pe site-ul asta!

| Iuly16 a răspuns (pentru SADAS):

Hey..Si daca ramai fara monede? Cum poti face altele? Plz raspunde.happy