| E1ph0 a întrebat:

Cum invat mai repede formulele la geometrie clasa a 8a? Alea la cub piramida etc? Pana marti trebuie sa le stiu brici laughing idei? Stiu cateva dar ma incurc etc? Idei sfaturi ms

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Scriele..banuiesc ca ti-ai facut deja o lista cu formule..incepe sa scrii lista aia si incearca sa nu te uiti peste ele..si daca o scrii de cateva ori sigur le vei invata..eu asa fac..bafta la examen!

1 răspuns:
| xZeRo a răspuns:

Incearca sa le inveti logic, uita-te atent cum s-au dedus acele formule.