| belanelu123 a întrebat:

Cum pot învăța limba spaniola? Deoarece mă mut acolo și trebuie să mă înscriu la liceu, funda

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Duolingo daca stii niste engleza si pe urma mai cauti tu cuvinte pe google translate, te mai poti uita intr-un dictionar de conversatii.

| Danielforlafu a răspuns:

Nu te stresa boss totul vine de la sine in 3-4 luni o inveti fara sa vrei. Atata timp cat os a auzi limba asta zilnic si o sa o vorbesti imediat o inveti. Acu serios pana si astia care merg la capsune in Italia invata italiana in 6luni sau cat stau ei acolo happy