| Chøço a întrebat:

Cum pot memora mai repede lectiile de la scoala? Am nevoie pentru teste. laughing. Dau Funda.

Răspuns Câştigător
| aquarising a răspuns:

Iti recomand sa inveti seara sau dimineata.=]
Ai putea asculta timp de cam 10 minute muzica inainte se inveti (parca iti elibereaza, goleste, putin mintea :p).
Funda?

4 răspunsuri:
| tudorviorel a răspuns:

In primul rind concentreaza ti atentia, citeste in liniste fara muzica ori calculator deschis. poti incerca si niste vitamine pentru memorie gen Memo plus

| Chøço explică (pentru tudorviorel):

Nu vreau sa iau pastile. big grin Am incercat sa-mi concetrez atentia, si nu merge.

| minnie91 a răspuns:

La mine e mai grav mi-e lene sa invat, si nici nu deschid cartea ori caietullaughing))

| Chøço explică (pentru minnie91):

Pff. Si eu ma simt asa câteodata. laughing)