| xibalba a întrebat:

Cum pot pozitiona in Word un tabel astfel incat: pagina trebuie sa fie tip portret, nu landscape, cu antet si subsol... iar eu trebuie sa pozitionez un tabel la 90 de grade fata de cum e normal sa fie un tabel intr-o pagina. Scrisul tot la 90 de grade. Mai e putin text si in afara tabelului, si acesta trebuie scris tot la 90 de grade. Deci practic in afara de antet si subsol totul trebuie sa fie ca si cum pagina ar fi lanscape. Am incercat sa setez pagina ca landscape, dar atunci se schimba pozitia antelului si subsolului...

Deci...cum pot face sa intorc un tabel cu tot cu scrisul din el + scrisul din afara tabelului la 90 de grade, fara ca antetul si subsolul sa mi se modifice? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Dai clik dreapta pe el si iti apar acolo optiunile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna xibalba?
chiar nu stiu
v-as raspunde cu mare placere
dar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App cu pot face un tabel?