prfml
| prfml a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatorii candidati la presedentia Romaniei : Traian Basescu, Mircea Geoana si Crin Antonescu? Intrebare suplimentara, aveti incredere in Emil Boc?

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Toti au fost cu pardideele lor la guvernare si n-au demonstrat nimic.Parerea mea e ca Vadim Tudor merita o sansa chiar daca e impulsiv.

cami
| cami a răspuns:

Geoana e bun de papagal-Atat!
Base, si el...
Crin Antonescu scoate tara din criza, dar vorba lui Vadim. o scoate el din. pe...riza. E si Boc un demagog oh go on

| Betty18 a răspuns:

Nici unul nu e destul de bun...parerea meabig grinniste sarlatani

succes

| alex555 a răspuns:

Prostanacul Geoana n-am incredere in el deloc, Crin si Base ar mai mergeca presedinti.Boc e destul de bun dar e influentat

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu am incredere in prostanacul Geoana.
Crin si Boc nu par sa aiba destula influenta si putere, desi ar fi oricum presedinti mai buni decat prostanacul.
Traian Basescu ramane cel mai carismatic politician, dar nu stiu daca si cel mai potrivit pentru functia de sef al statului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incrredere in nimeni, mai au putin si se bat in direct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre cei 3 Crin Antonescu ar parea o solutie mai buna... dar si el e corupt destul...in acest moment nu exista un om capabil sa conduca tara si sa o aduca pe drumul cel bun...
Toti sunt pe interes... e pacat ca multi au uitat de persoanele care au murit la revolutie, de persoanele care s-au sacrificat pentru libertatea acestei tari... e trist, foarte trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Chiar azi cand plecam la scoala, am vazut un autocar cu afise cu Crin Antonescu, reclama electorala.
Mai. la presedintie acum. participa tot felul de oameni, care mai de care cu mai multi bani, cu mai multe terenuri. Am vazut un reportaj pe PROtv si cand vad cate bogatii au si se mai vaita ca sunt in criza, refuz sa zic ce simt despre ei. Eu nu votez nu am 11 ani. Insa, acum la presedentie au aparut niste candidati de care nu au auzit nici macar ziaristii.

Cat despre Boc. e si eu un caine de companie al parlamentarilor.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant total departe de interesele tarii...lasatine ...nu mai aveti ce fura... o sa cada romania de pe glob cat o se ne mai tineti an sah asa ...cat mai curand o se iesim an strada dar o sa fie mai rau ca an 89 e deja totul pus la cale...

| benetton a răspuns:

Cum spunea si alex, geoana e cam prostanac si mi se pare ca nu isi exprima punctul de vedere. despre basescu... e un sarlatan ce ne minte in fata. sincer, o ultima salvare ar putea veni din partea lui antonescu, inse imi doresc ca toti mai multi oameni sa vada asta. emil boc? e catelusul lui base. am dreptate?