| Sadgrl a întrebat:

Cum pot sa ma imbolnavesc pentru ca am un test foarte greu la mate si nu am chef sa merg

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si preferi sa dai dupa singur, sa trebuiasca sa te concentrezi pe galagia altora sau sa te scoata la tabla sa rezolvi in fata intregii clase? Eu zic sa nu te mai prostesti si sa te duci.

| Suciu_Filip_1997 a răspuns:

Bei apa foarte rece de la frigider cat de repede poti. Daca ai creta mananca putin inainte sa mergi la scoala si o sa faci o febra in toata frumusetea. Spalate pe cap sau udate si stai in geam deschis si usa big grin

| vello a răspuns:

Pai dezbracate si iesi afara oricum o nins laughing))
dar tiasi propune mai bine sa inveti
chiar daca scapi maine... oricum o sa trebueasca sa il dai din nou

| kad444 a răspuns:

Prefa-te ca te doare stamacul. Cere un paracetamol. Daca il iei si nu ai nimic nu se intampla ceva rau.La mine merge de fiecare data.Dar incearca sa te trezesti mai devreme sa le spui alor tai.
La mine merge de fiecare data. Apoi parintii tai pot vorbi cu profesorul/dirigul.