| ion2015 a întrebat:

Cum pot sa ma pregatesc foarte bine pentru medicina si olimpiada la anatomie? precizez ca sunt cls a 11a la profil economic si la profilul meu numai fac chimie si iau lectiile de la cineva de la stiinte problema este ca am invatat si dupa notite din caietu lui si dupa cartea de ardelean de la corint si am incercat sa rezolv probleme de olimpiada si sunt unele intrebari care nici nu stiu sa le rezolv deoarece nici nu gasesc in carte raspunsul, dupa ce sa invat ca sa fiu pregatit bine, si la chimie la probleme

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Cumpara-ti culegeri sau cauta pe net probleme rezolvatebig grin