| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fiu as la romana la evaluarea nationala si ce sa am in vedere?
Poate cateva sfaturi care ma poatea ajuta!

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

De trefla sau de care?

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Inima rosie;\

| gabicoo a răspuns:

Trebuia să scrii "Cum să fiu as la limba română" și câteva sfaturi care "mă pot ajuta". La cât de corect știi să scrii e clar nu ai mari șanse la limba română.

| anonim_4396 explică (pentru gabicoo):

Imi cer nenumarate scuze, Majestatea voastra!
Pentru ca m-am adresat foarte neadecvat, complet fara noima si sens asupra intrebarii legata de limba si literatura romana, publicata pe un site numit TPU insemnand Toti pentru Unul. Imi cer scuze ca v.a deranjat in mod negativ creierasul vostru de nuca, intrebarea mea
Ba acum serios daca vezi ceva gresit sau fara sens la intrebare mai bine nu comentezi si stai in banca ta, si comentezi doar daca ai inteles raspunsul pe care il vreau, pana la urma asta e un site care ceri ajutorul, nu care esti descurajat de unele specii ca tine de oameni ca vei lua nota mica la evaluarea nationala la romana.

| Alfred0703 a răspuns:

Cam greu.

| crud a răspuns:

Cum te-ai descurcat la simulare?