| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa gasesti un manual? M-am uitat peste tot da nu-l gasesc.

Răspuns Câştigător
| gabbyella200051 a răspuns:

Uita-te peste tot in casa. Aduti aminte cam ce detalii culori are manualul. Uite atent prin biblioteca cârti adică oriunde l-ai putea pune chiar si in frigider. Iar daca nul gaesti roagă un prieten sati trimită poze cu tema

| SkittlesP a răspuns (pentru gabbyella200051):

L-am gasit azi in dulap. Multumesc.

| gabbyella200051 a răspuns (pentru SkittlesP):

Ma bucur ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| SkittlesP a răspuns (pentru Bondarel99):

Da, poate. Dar este pierdut prin casa si trebuie sa-mi fac tema

| Curky91 a răspuns:

Incearca sa cauti pe internet manualul si te ajuta foarte mult daca stii editura. poate ai noroc si il poti rasfoi online. succes!

| SkittlesP a răspuns (pentru Curky91):

Eu stiu cum arata https://www.edituraarslibri.ro/......ctura.html foare clar.
Doar ca m-am uitat in locurile in care probabil este si nu l-am gasit