| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa iau note mari fara sa invat?

10 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Scazi din așteptari. Nota mare=5. big grin

| anonim_4396 explică (pentru WhiteLife):

Daa
Cum sa nu?

| WhiteLife a răspuns (pentru anonim_4396):

Presupun ca 5 poți lua dacă ești atenta la ore happy

| anonim_4396 explică (pentru WhiteLife):

Oricum eu invat dar o sa trebuiasca sa fiu la Spania plecata si nu o sa pot sa incat si dupa doamna nu ma crede si daca dau test normal ca nu stiu si na...un 2?

| WhiteLife a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai dacă ești plecata o perioada mai lunga nu vorbesc părinții tăi la școală? Pana la urma nu poți pleca asa pur și simplu... (cum faci cu absentele dacă nu anunți la școală?). Și dacă profii sunt drăguți, ținând cont de situația asta pot să-ți dea testele la câteva săptămâni după ce te întorci, ca să apuci sa recuperezi. Și poți ruga colegii să-ți trimită poze la caiete și ei 2-3 manuale cu tine și înveți acolo. big grin

| anonim_4396 explică (pentru WhiteLife):

Hehehe
Am o diriginta dusa cu capul
Azi i-au spus si parintii mei si eu dar ea
- nu, nu...nu va cred
Le-a spus si celelalte invatatoare
Si diriga e si doamna de romana si vom da test chiar la romana
Cate reclamatii i-a facut mama dar degeaba?

| WhiteLife a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate puteți vorbi la secretariat sau la direcțiune. Dacă nu, mută-te.

| anonim_4396 explică (pentru WhiteLife):

Hmm...mda
Mersi?

| WhiteLife a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu drag happy Mult succes!

| eanadandre a răspuns (pentru WhiteLife):

Multumes!?