| vdzim a întrebat:

Cum sa invat engleza timp de 2 luni la nivel da comunicare?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Folosind acest site http://www.invata-rapid.com/p/engleza.html te ajuta sa inveti!

| SweetMinion a răspuns:

Engleza este extrem de usoara. Iti pot recomanda pe cineva cu, care sa inveti online, daca vrei iti pot da facebook-ul ei ca sa vorbesti cu ea.

| vdzim explică (pentru SweetMinion):

Da mii te rog

| SweetMinion a răspuns (pentru vdzim):

Iti dau Facebook-ul ei, si va intelegeti voi cumva, cum faceti cu "meditatul". Caut-o pe Ana Ferariu pe Facebook. Mult noroc!

| AlejandroXD a răspuns:

In primul rand trebuie sa stai cu un om englez timp de 4 ore pe zi si inveti incetul cu incetul sa vorbesti
la inceput si pentru mine a foat greu dar am invatat
dar trebuie sa stii cate ceva dinainte