| SweetAngel a întrebat:

Cum se dezactiveaza (pe cartela orange, fara abonament) internetul activat gratuit 7 zile (se dezactiveaza singur sau dupa 7 zile incep platesc)?

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se dezactiveaza singur.Eu asa am patit si m-am trezit ca mi-a venit la plata luna urmatoare. Dar eu sunt la vodafone. Dar sunt la fel de smecheri toti, asa ca trebuie sa mergi personal la ei si sa spui expres ca renunti la internet. Ei fac orice sa te agate.

| al3xxxutz a răspuns:

Se dezactiveaza singur