| Trickkk a întrebat:

Cum se noteaza proba scris la engleza de astazi? cu 2 calificative? ca am vazut ca prima parte cu intelegerea textului scris avea 100 de puncte, si a doua parte cu cele doua compuneri tot 100 de puncte

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Nu va fi doar un calificativ, vei primi mai multe, pentru intelegere text, relationare, reproducere text.

1 răspuns:
| dyennyx a răspuns:

Mai este si oralu' de maine si dupa aceea se face o medie....si dupa media aia, iti este dat si calificativul happy