| liceu a întrebat:

Cum se spune pe engleza " as vrea sa fiu cazata la un hotel din apropierea locului unde se va desfasura cursul"

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Uite si cum spune google:
https://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#ro/en/as%20vrea%20sa%20fiu%20cazata%20la%20un%20hotel%20din%20apropierea%20locului%20unde%20se%20va%20desfasura%20cursul

"I wish I was staying at a hotel near where it will take place during".

| Laura_Dinu_2001 a răspuns (pentru anonimg):

Serios? Asta se traduce:"Imi doresc stateam la un hotel langa unde vor lua loc durata"
Imi pare rau, dar Google Translate e o sursa proasta.

| Laura_Dinu_2001 a răspuns:

"I want to be accommodated at a hotel near the place where the courses will be held"