| Anonim_8545 a întrebat:

Cum se termina romanul King Rat sau Changi cum mai este numit de James Clavell (am citit cartea am ajuns cam pe acolo unde Peter se intalneste cu King si fac niste afaceri, el il serveste cu ochiuri si cafea, etc.)Apoi am mai citit vreo 15 pagini de 2 ori, dar nu reusesc sa inteleg nimic, va rog din suflet spuneti-mi pe scurt cum urmeaza sau macar cum se termina )DAU funda! mersi >big grin

1 răspuns:
| ramy31 a răspuns:

Se bat intre ei ca unu la inselat pe altu nici eu nu prea am inteles dai si mie fundita?