| Psihiatra a întrebat:

Cum se zice pe japoneza "Eu sunt un demon" (nu cu scrisul lor, ci transcrierea fonetica)

11 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Watashi wa akumada

Sper ca te-am ajutatbig grin

| AlerimxD a răspuns:

Watashi wa akumada desu!
Desu e verbul "a fi" in japoneză, ştiu pentru că am vrut să învăţ odată.
Nu e corect fără desu. Google translate nu e bun.
Xoxo.

| Aℓida a răspuns:

Da pe google translate [traducere]winking

| melc a răspuns:

Watashi/Atashi wa akumade [hai sa ma iau si eu dupa googu' translator, care, cand am dat pe roman-francez cum se zice la scaun, mi-a zis presedinte oh go on ], sau forma masculina -> Boku / Ore wa akumade. [ziiiiiiic si eu]

| Biby a răspuns:

Watashi wa akumada

| Ramooon a răspuns:

Watashi wa akumada---intai iti apare scrisul lor apoi sub imediat scrie traducere fonetica, ma refer la google translater.

| BaseplateV1 a răspuns:

Atashi wa akumadawinking e bine

| princess a răspuns:

Eu pe google asa am gasit big grin 私は悪魔だ laughing

| ことみ a răspuns:

Watashi wa acum desu. Eu sunt un demon.
Nande anata wa acum desca?
( de ce esti ( te consideri) un demon?)
am descoperit ca pe google daca scrii,, mama " in romana iti da caracteru de la ma, dr de fapt pe japoneza mama se zice okasa, asa ca nu te poti lua dupa ce zice el...

| fallsHD a răspuns:

Watashi wa akumada big grin

| Simooxd a răspuns:

Watashi wa akumadesu!