| Serendipity17 a întrebat:

Cum va simtiti acum ca incepe scoala? big grin fericiti tristi...big grin

Cu ce va imbracati?batting eyelasheschiar daca nu conteaza prea mult

App. ce credeti ca o sa imi faca o profa care e mai severa daca mi-am facut doar jumate din tema de vacanta?:-s sunt printre cei mai buni din clasa la materia respectiva...ROMANA

byeee :*

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pai fericita, deoarece nu trebuie sa mai beau pentru ca nu mai merg la petreceri fiindca nu o sa ma plictisesc.Habar n-am, vad eu.Ma probez in seara asta.
Profa nu iti va face nimic. O sa uite ca v-a dat nu-stiu-ce tema.

pa, pa.

| iuandfto a răspuns:

Eu ma simt foarte bine. Imi revad colegi si profesori. Ma imbrac cu o camasa si cu blugii (sunt fata). Ieri am fost la scoala si am aflat o veste super. Doamna de mate care ma simpatizeaza (si care m-a ajutat sa copiez la olimpiadahee hee ) e directoare.
Nu cred ca o sa-ti zica nimic. Depinda cati sunteti in clasa. Daca sunte-ti putini s-ar putea sa va corecteze dar daca sunteti multi (ca la mine, noi suntem 32 in clasa) s-ar putea doar sa ma intrebe si sunt sigura ca nu toti si-au facut temele.