| seby27278 a întrebat:

Cum vi se pare viata adica voi cum o vedesti, ce parere aveti despre viata?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Pentru mine viata este un drum catre moarte,presarat cu obstacole,momente frumoase, dulci, sau momente mai putin dulci.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am o părere mai mult decât proastă!
Pa, pa.

| adikinhhh a răspuns:

Iti raspund cu un citat "Tot secretul vieţii se reduce la atât: ea n-are nici un rost; fiecare din noi găseşte însă unul. "

| annika a răspuns:

Eu viata o vad minunatalove struck:X:X

| negru30 a răspuns:

Viata este frumoasa dar scurta - nici nu ne dam seama cat de scurta

| Andr3e a răspuns:

Viata are si bune, dar si rele.E ceva mai complicat.Fiecare vede viata in functie de cum o traieste.Mi-e mi se pare un obstacol greu de trecut, dar nu imposibil.Deci viata nu este nici buna nici rea.Este...complicata.
Funda?; x

| seby27278 explică:

Vedeti scuze

| seby27278 explică:

Da,sunt de acord cu VesnicRatacitoare