| Caprademunte a întrebat:

Dacă ai nota scăzută la purtare doar un semestru și în rest numai 10 se poate interzice ceva. (un prieten a zis ca nu mai poți face școală de șoferi. E adevărat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prietenul tau vorbeste prostii sau a vrut sa-si bata joc de tine.
In situatia ta poti candida la orice scoala, inclusiv scolile MAI, unde se cere media generala a anilor de liceu de cel putin 9.
De asemenea obtinerea permisului de conducere nu este conditionata de studii si nici de media la purtare.

| Caprademunte explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc mult. Eu am avut media la mutare 9 dar în rest numai 10

1 răspuns: