| Xiaoh a întrebat:

Daca ai o corigenta pe semestrul 1, iar in semestrul 2 vrei sa te muti la alta clasa in acelasi liceu/la alt liceu, se poate? Si se pastreaza notele de pe semestrul 1?

Răspuns Câştigător
| vangaelis a răspuns:

Da, se poate sa te muti in anumite cazuri si daca este o motivatie viabila.
Da se pastreaza notele din primul semestru.

4 răspunsuri:
| HighDefinition a răspuns:

Te poţi muta dar notele rămân!

| Claudiu_Scaunasu_1996 a răspuns:

Da poți să te muți, dar notele răman.

| CataPitic09 a răspuns:

Da te poti muta si daca ai mai multe corigente nu numai una si notele raman in catalog.

| pampamlover a răspuns:

Bunaaa happy
Te poti muta la o alta scoala, dar problema tot ramane, notele se duc cu tine ( ca sa spunem asa ). Notele le vei pastra. Sper ca te-am ajutatwinking