| freedom19 a întrebat:

Am si eu o intrebare.sunt in clasa a12a al2lea semestru, pot sa ma mut la un liceu cu alt profil daca am o corigenta la matematica.si acum deja a inceput semestrul. oare se mai poate?

3 răspunsuri:
| nimicitorul a răspuns:

Si eu sunt a9a sem 2 si vreau sa ma mut,

| Marius_Anca_1990 a răspuns:

Buna...din cate tin eu minte, eu tot in clasa a 12a m-am transferat dar am avut noroc ca nu era inceput anul scolar inca.nu cred ca ai sanse sa te muti pentru ca e ultimul an si plus ca ai corigenta(ce trebuie sa scapi de ea ca sa te poti muta la alt liceu).

| freedom19 explică (pentru Marius_Anca_1990):

Multumesc pentru
ajutor, dar trebuie sa se faca ceva.