| Mesaroş_Vlad_1995 a întrebat:

Am confirmat locul la o altă facultate, acum in septembrie vreau sa bag dosarul la altă facultate, se poate retrage dosarul de la cealaltă facultate chiar dacă am confirmat locul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate retrage oricand, depui o cerere in acest sens.
Parerea mea este ca ar trebui sa astepti, sa vezi daca ai intrat la a doua facultate si abia apoi sa-ti retragi dosarul de la prima.

| Mesaroş_Vlad_1995 explică (pentru Ioandelasal):

Oricum asta aveam de gand, in 26 aflu rezultatul la cea dea doua facultate, iar in urmatoarea zi voi retrage dosarul de la prima facultate, ca sa ma asigur, dar nu e prea tarziu nu? Tinand cont ca or sa mai fie 4-5 zile pana la inceperea facultatii

| Ioandelasal a răspuns (pentru Mesaroş_Vlad_1995):

Sigur ca nu este, asa cum ti-am spus te poti retrage oricand.