| Auraaaaaaaasssssssss a întrebat:

Dacă am lipsit de la școală când se încheiau mediile și nu am media închisă la o materie și nu mai am ora la materia respectiva săptămâna aceasta eu cum fac sa mi se încheie media? Va rog mult ajutor

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Ramai fie cu media neincheiata si ti se va incheia in semestrul al doilea, fie este deja încheiată... De ce nu te interesezi mergând la școală?

| Auraaaaaaaasssssssss explică (pentru croissant):

Pai se poate încheia media din semestrul 1 pe semestrul II?

| croissant a răspuns (pentru Auraaaaaaaasssssssss):

DA

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia legatura cu profesorul si vezi ce se poate face. Ce e greu sa intelegi?

| Andreeush a răspuns:

Nu mai lipsi de la școală data viitoare.

| ywar a răspuns:

Trimite-i un mesaj pe whatsapp si-i spui: "Auzi ma, frateoare, vezi ca eu am avut ceva bussinessuri de rezolvat, fii baiat marfa si baga si tu o scrijelire cu pixu' si da-o la sfarsire cu media, pe semestrul asta"!