| Florin_Bogdan_1996 a întrebat:

Daca am luat nota 6, 5 ce sanse exista sa mI creasca la recorectare?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este posibil sa creasca, la fel este posibil sa si scada. Daca nu te afecteaza, respectiv obtii media 6 la bacalaureat si fara cresterea notei, atunci iti recomand sa nu depui contestatie.

| BlankWhite a răspuns:

Doar tu stii, deoarece numai tu stii ce ai scris bine si ce nu.

| Conii25 a răspuns:

Sansele depind si de corector, dar si de cat de bine ai scris. Totul este posibil

| Biancabuterez05 a răspuns:

Sunt sanse sa creasca
Depinde de ai scris