| anonim_4396 a întrebat:

Daca chiulesc in saptamana altfel, se trec absente? Daca da, unde?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu chiulii, adica cel putin la mine la scoala se pun absente, dar eu ma duc luni numai si marti, miercuri, joi, vineri NOT laughing, imi fac un bilet sau o scutire si mi le motiveaza laughing. Cine dracu sta in saptamana altfel ca n-ai ce face, mai bine dorm pana la 12 ce imi bate soarele in ochi laughing.

11 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Nu se pun chiuleste linistit laughing Se fac doar activitati si cine nu vrea sa vina nu e obligatoriu; eu anul trecut am fost doar 1 zi si in rest nu si nu s-au pus ca nu am fost singura deci stai calm oh go on

| apokalipse96 a răspuns:

Salut!
Asta depinde de profesori daca vor sa puna sat nu.
Daca stii ca ai profesori mai severi care pun absente, du-te la scoala daca nu nu.

| VladA13D a răspuns:

Spun asta doar pentru a ne tine la scoala.Nu se pun absente deoarece nu au la ce.Chiuleste linistit.

| Madalinaaaaaaaa a răspuns:

Depinde la ce scoala/liceu esti. Pentru ca in mod normal se pun absente, dar unii profesori plictisiti de aceasta prostie, scoala altfel, uita de absent si absentele se trec ca in oricare zi de scoala, in catalog.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Madalinaaaaaaaa):

Pai da in mod normal se pun absente si nu prea depinde la ce scoala/liceu esti, ei sunt obligati de Inspectorat sa puna absente, dar cine merge...

| Madalinaaaaaaaa a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Pai asa ziceam si eulaughing) ca de exemplu sunt tot felul de profesori, unii mai aiurea altii mai bunilaughing si na depinde de profesorullaughing si pana la urma daca ai un dirig de treaba no stress cu absentelelaughing

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Madalinaaaaaaaa):

Mie mi s-a spus ca nu profesorii pun absentele ci dirigintele la sfarsitul zilei cand ne ducem acasa, pune la fiecare materie laughing

| Madalinaaaaaaaa a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Ehh nu stiulaughing pana la urma si scoala altfel si scoala normalalaughing nu este elev sa nu chiuleascalaughing asa ca.laughing De ce sa te duci la scoala? Sa stai sa te plictisesti ca oricum nu se face nimic sau eventual te duci ca sa iesi la un suc cu prietenii si pana mea

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Madalinaaaaaaaa):

Prefer sa dorm laughing, ca seara ma duc in club cu prietenii si cum naiba sa mai merg si la scoala straight face laughing

| Madalinaaaaaaaa a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Mda.laughing) ai si tu dreptate

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Madalinaaaaaaaa):

Pai sa fim seriosi laughing)