| seb9191 a întrebat:

Daca clasa mea se inchide preventiv o saptamana ce inseamna? (presupun ca e ceva legat de covid), am auzit ca o clasa a facut o luna online si cica acum ar fi randul lor sa vina la scoala si saptamana viitoare se face o luna de cand mergem la scoala.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că n-ai auzit bine: in caz de... clasa trece la ore online 14 zile

| PainTech a răspuns:

" Daca clasa mea se inchide preventiv o saptamana ce inseamna? "

Înseamnă că faceți online o săptămână.

Nu știu ce treabă ai cu ceilalți care au stat o luna acasă.

| zilog a răspuns:

Cere si tu tabletă internet spune ca tu nu ai internet si tableta acasa si ca ai auzit ca a primit scoala tablete pentru tine cu internet
ca tu nu ai calculator acasa si telefonul cu care te-au vazut pana acum nu este chiar al tau si a venit mos vasile din laponia si isi vrea telefonul inapoi asa ca tu nu ai bani de abonamente sau telefonae tablete sa iti dea școala