| Demeister a întrebat:

Dacă eşti elev olimpic internațional premiant la vreo materie, poți fi implicat de ministerul educației în diferite activități/proiecte?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Stau cateodata si ma intreb: atatia admini pe site-ul asta si nu se gaseste unul sa te blocheze? Inceteaza cu intrebarile astea idioate, sunt extrem de stresante.

Răspuns utilizator avertizat
| AFR81 a răspuns (pentru mafiot1):

Le-as scrie si 10 mail-uri daca m-ar rezolva. Din pacate, stiu eu cam cum se ingrijesc ei de site.

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da.

| johnnny123 a răspuns:

Tot nu ne-ai spus la ce anume esti tu olimpic international.

Răspuns utilizator avertizat