| conrob a întrebat:

Daca fac cererea de transfer in prima saptaman de scoala dupa vacanta aceasta de iarna, am timp sa dau diferentele si sa mi se accepte transferul? si sa si invat pentru diferente? este timp ce ziceti? deci in prima saptamana maxim pana vineri o sa ma interesez cu directorul si cu ai mei, deci o sa fie timp? avand in vedere ca mai avem 4 sapt de scoala dupa vacanta si una de vacanta apoi!

3 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Da, ai timp. plus ca media la module se incheie doar la sfarsit de an, deci ai nevoie mai mult de note la celelalte materii care nu sunt module. si eu m-am transferat acum 4-5 saptamani de la un profil la altul. deci, in concluzie, te poti transfera, dar ai grija ca atunci cand faci cererea de transfer sa ai un motiv plauzibil pentru care sa vrei sa te transferi.
apropo, la ce profil esti si la ce profil vrei sa te transferi?

Răspuns utilizator avertizat
| Killa3463 a răspuns:

Este timp!