| glamourbee a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca pot vedea pe net regulamentul unei scoli, deoarece doresc sa ma mut din scoala actuala iar directorul nu vrea sa imi accepte cererea de transfer, atata timp timp cat scoala unde doresc sa ma transfer mi-a acceptat cererea. Va imoooorrr spuneti-mi si miee puppy dog eyes funda tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://stefanprocopiu.vaslui.rdsnet.ro/documente/reg_int.pdf

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Du-te direct la inspectoratul scolar si spune-le problema ta, sigur vor sta fata in fata cu directorul scolii tale.

L-ai intrebat de curiozitate de ce nu-ti da acceptul? Ce motiv are?

| glamourbee explică (pentru MihaelaDart):

Da, a zis ca pierde elevi si nu poate permite asta straight face ca trebuie sa ii aduc un elev la shimb din liceul unde vreau sa ma transfer sad

| MihaelaDart a răspuns (pentru glamourbee):

El trebuie sa caute elevi, nu tu! Mergi la inspectorat si spune tot ce ti-a zis directorul. E problema ta sa te muti, din moment ce cealalta scoala este de acord. Trebuie directorul tau sa gandeasca mai logic, daca pierde elevi, inseamna ca e problema cu cadrele didactice din moment ce elevii parasesc instutia catre altele. Vorbeste cu parintii tai sa ia masuri si sigur vei reusi.

| glamourbee explică (pentru MihaelaDart):

Parintii mei stiu situatia si au zis ca vor face plangere, de asta aveam nevoie de regulamentul scolilor, sa vad daca pot face ceva:-s. Ms frumos pentru ajutor >big grin

Răspuns utilizator avertizat