| uloveedudu a întrebat:

Daca iau la o materie o nota sub 5, dar media este peste 6, trec?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ești în prima zi de școală din clasa întâi? Pentru că altfel nu ai nicio scuză să nu știi cum funcționează mediile...

| gabicoo a răspuns:

Strada!

| Gladisk a răspuns:

Daca ai media 5 la materia respectiva, treci. poti sa ai si o nota de 2. Trebuie doar sa ai media finala la materia respectiva de minim 5,
La bac trebuie sa iei minim 5 la scris, dar minim media 6 la cele 3 proble ca sa treci examenul.

| Lrxa a răspuns:

Da