| anonim_4396 a întrebat:

Daca la Bacalaureat la romana la partea a III-a a picat opera x la prima sesiune si opera y la a 2-a ce sanse sunt ca operele x si y sa mai pice si anul urmator?

Răspuns Câştigător
| RalucaNiță a răspuns:

Da. Au fost 2-3 ani la rand cand au dat Basmul.

2 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Sunt cam aceleasi sanse pe care le ai tu sa iei bacalaureatul la limba romana. Sau poate pana atinci anveti sa scriii corect.

| brusturel a răspuns:

"Bacalaoreat"? Pot reveni aceleasi subiecte, dar cu mici modificări. Chiar identic...nu. Eventual, o alta cerintă la aceeasi lectie.